EkspertON

EkspertON to rozmowy z lekarzami, psychologami i wszystkimi ekspertami, którzy pomagają nam pokonać chorobę.

Audycje

foto: Świat Peruk

Zapraszamy do Świata Peruk w Krakowie!

Z Zofią Rojek, właścicielką sieci salonów „Świat Peruk”, który właśnie otworzył swoją filię w Krakowie rozmawiamy o życiowych sytuacjach, w których na wiele sposobów pomaga nam peruka.

foto: goodplant.pl

Olej konopny – dla kogo i dlaczego?

Z naszej rozmowy dowiecie się m.in. przy jakich dolegliwościach warto rozważyć spożywanie oleju konopnego, po czym poznać dobry produkt i gdzie szukać informacji na jego temat.

foto: TU i TAM Marta Sajdak

Kampania „Wygrać z rakiem”

Spotkaliśmy się Aleksandrą Włodarczyk i Pauliną Pietruczuk z firmy Media Planet, aby dowiedzieć się więcej na temat kampanii „Wygrać z rakiem”.

foto: Agencja Gazeta, WO

Dr Krystyna de Walden Gałuszko radzi

Jak odreagować emocje, które są w pacjentach i ich bliskich? Kiedy pójść do psychoonkologa? Co zmienia się w naszym podejściu do życia kiedy chorujemy? Wszystko to usłyszycie w czasie rozmowy z dr. Krystyną de Walden Gałuszko.

foto: Fundacja Ogród Nadziei

Monika Popowicz o 8xO

Rozmawiamy o tym, jak choroba nowotworowa wpływa na codzienne życie, rodzinę, nasze podejście do różnych spraw oraz jak Fundacja „Ogród Nadziei” pomaga swoim podopiecznym w tych trudnych sytuacjach.

foto: Robert Szymczak

Czy coaching może nam pomóc?

Jak w czasie choroby może nam pomóc wizyta u coacha i czego powinniśmy się spodziewać – wszystkiego tego dowiedziecie się z rozmowy.

foto: G+

Sylwia Barsow o wypaleniu sił

Wypalenie kojarzy nam się zwykle z aktywnością zawodową. Okazuje się jednak, że dotyczy często rodziców małych pacjentów onkologicznych.

foto: Pixabay

O mądrym wspieraniu

Bardzo ważna rozmowa o roli bliskich w czasie choroby nowotworowej. Gośćmi audycji jest psycholog Karolina Solecka i osoba wspierająca Katarzyna Moszczyńska.