foto: Pixabay
foto: Pixabay

Między nami chojRAKami

„Między nami ChojRAKami” to historie pacjentów opowiedziane przez nich samych. Nowotwór zmienia życie, ale nie muszą to być zmiany na gorsze! Posłuchajcie tych, którym rak wywrócił życie do góry nogami,  przez co znaleźli w sobie nowe pokłady sił.

Audycje

foto: Fundacja Spełnionych Marzeń

Warsaw Fashion Street 2017

Po raz kolejny mali podopieczni Fundacji Spełnionych Marzeń zaprezentowali się na wybiegu Warsaw Fashion Street!

foto: goodplant.pl

Olejem konopnym w raka

Oleje konopne od pewnego czasu dostępne są na polskim rynku. Informacje o nich najczęściej roznoszą się pocztą pantoflową poprzez pacjentów, którym pomogły wrócić do zdrowia. Jednym z takich ludzi jest Sebastian.

foto: Fundacja Spełnionych Marzeń

X Szpiknikowa Harley’ada Marzeń

Już po raz 10. ulicami Warszawy przejechała dumna kolumna zwycięstwa. Członkowie klubu motocyklowego Warsaw Chapter Poland po raz kolejny zabrali małych podopiecznych Fundacji Spełnionych Marzeń na niezwykłą wycieczkę swoimi Harley’ami.

foto: Pixabay

iPoRaku – rozmowa z Sylwią, uczestniczką pierwszej edycji programu

Coraz więcej osób pokonuje raka. Dla sporej części z nich moment zakończenia leczenia okazuje się trudny. Tej normalności, którą znali już nie ma. Dlatego Fundacja Rak’n’Roll Wygraj Życie stworzyła program iPoRaku. Właśnie zakończyła się jego pierwsza, pilotażowa edycja.

foto: archiwum własne

Kasia zdrowieje z uśmiechem na ustach

Obejrzeliśmy wszystkie filmiki na jej kanale i zgodnie stwierdziliśmy, że musimy skontaktować się z nią i za wszelką cenę porozmawiać! Kilometry nie były przeszkodą! Zachwyciliśmy się pozytywnym podejściem Kasi i jej naturalnością. Chcieliśmy, żebyście także mogli ją poznać!

foto: Fundacja Spełnionych Marzeń

Ferie w Bałtowie

Mali podopieczni Fundacji Spełnionych Marzeń z Lublina oraz Kielc spędzili 5 intensywnych dni i nocy w JuraPark – Bałtowski Kompleks Turystyczny.

foto: Fundacja Spełnionych Marzeń

Dziarą w raka w Lublinie!

Posłuchajcie naszej relacji z akcji „Dziarą w raka”, którą Fundacja Spełnionych Marzeń realizuje na współpracujących oddziałach w całej Polsce! Z mikrofonem odwiedziliśmy Lublin!

foto: PoCANCERowani

Zaklęcie Martyny Filipiak

Dziś będziecie mogli posłuchać zaklęcia Martyny Filipiak, która zajęła I miejsce w konkursie ogłoszonym przez Fundację PoCANCERowani.

foto: Google

Krystyna Wechmann – kobieta niezłomna

Krystyna Wechmann jest prezesem Federacji Stowarzyszenia Amazonki. Wieczna optymistka, u której w kwiecie wieku zdiagnozowano raka piersi w zaawansowanym stadium rozwoju.

foto: Google

Tętniące Życiem, uśmiechem i radością

Ewa Styś spotkała się z założycielkami Fundacji „Tętniące Życiem”- Agnieszką Sadowską-Janiec i Barbarą Jarzyną. Nie mogły chyba nadać swojej organizacji bardziej stosownej nazwy.

foto: Fundacja PoCANCERowani

Łap raka, wygraj życie

Ewa Styś spotkała się z Wojtkiem Walczakiem, autorem bloga „Łap raka za jaja” i współtwórcą akcji „łap jaja” oraz jego przyjacielem, Andrzejem Rogoniem.

foto: Pixabay

Czy choroba wpływa na naszą wiarę?

Ewa Styś rozmawia z Olą Jęch, byłą pacjentką oddziału onkologicznego Instytutu Matki i Dziecka oraz księdzem Michałem Dłutowskim, wikariuszem parafii pod wezwaniem Matki Bożej Królowej Świata na Ochocie.

foto: Facebook

ONKO-SAILING, czyli walcz i płyń

ONKO-SAILING to grupa żeglarska złożona z osób chorych onkologicznie, która powstała przy Sekcji Żeglarstwa Morskiego Regionalnego Towarzystwa Wioślarskiego LOTTO-Bygdostia.

foto: Facebook

Milena Malinowska – dobro wraca

Milena Malinowska chorowała na białaczkę. Przeszła długie i wyczerpujące leczenie, które zakończyło się sukcesem. Swoją potrzebę pomocy innym realizuje w oddziałach PoCANCERowanych.

foto: Gazeta.pl

Proste radości Jerzego Stuhra

W rozmowie z radiem ON Jerzy Stuhr opowiada, jak choroba przewartościowała jego życie i co jest teraz jego największym marzeniem.