foto: Pixabay
foto: Pixabay

WspieRAKi

WspieRAKami lubimy nazywać wszystkich, którzy pomagają przetrwać trudny czas leczenia. Mogą to być lekarze, wolontariusze, rodzina i przyjaciele.

Audycje

Foto: Fundacja Spełnionych Marzeń

15 lat Fundacji Spełnionych Marzeń

We wrześniu tego roku Fundacja Spełnionych Marzeń będzie świętować 15.-lecie istnienia. O jej początkach, obecnie realizowanych projektach oraz planach na przyszłość rozmawiamy z prezesem Fundacji, Tomaszem Osuchem.

foto: Fundacja PoCANCERowani

Sezon na zdrowie

Pierwszy weekend lipca spędziliśmy w warszawskim C.H. Blue City, jednak zamiast oddawać się szaleństwu zakupów… Postanowiliśmy porozmawiać o tym, jak dbać o siebie latem.

foto: Fundacja Rak'n'Roll

Joanna Łojko: Rak’n’Roll 5 lat później

Minęło 5 lat od śmierci Magdaleny Prokopowicz, twórczyni fundacji Rak’n’Roll Wygraj Życie. Mimo jej odejścia Fundacja trwa i nadal skutecznie realizuje wiele jej pomysłów, ale nie tylko!

foto: Fundacja Spełnionych Marzeń

Warsaw Fashion Street 2017

Po raz kolejny mali podopieczni Fundacji Spełnionych Marzeń zaprezentowali się na wybiegu Warsaw Fashion Street!

foto: Pixabay

Zostań dawcą, podaruj życie

Z Ewą Nawrot, Koordynatorką ds. Rekrutacji Dawców Fundacji DKMS rozmawiamy na temat popularnych mitów, z którymi spotykają się osoby, które chciałby zostać dawcą.

foto: FitMama naszej EryŹródło FB: FitMama naszej Ery

Ewa Lubert – FitMama pomaga

Kobieta wielu talentów- modelka, trenerka, FitMama naszej Ery – Ewa Lubert! Z nami rozmawia o swojej mniej medialnej pasji, o pomaganiu innym.

foto: archiwum własne

Autyzm i moje dziecko

Wielu uważa ich za niegrzecznych, upartych, wycofanych. Inni się ich boją. Mało kto próbuje poznać. Szkoda, bo wtedy okazuje się, że ich świat nie jest straszny, może być nawet fascynujący!

foto: archiwum własne

Kasia zdrowieje z uśmiechem na ustach

Obejrzeliśmy wszystkie filmiki na jej kanale i zgodnie stwierdziliśmy, że musimy skontaktować się z nią i za wszelką cenę porozmawiać! Kilometry nie były przeszkodą! Zachwyciliśmy się pozytywnym podejściem Kasi i jej naturalnością. Chcieliśmy, żebyście także mogli ją poznać!

foto: Domeyko dzieciom

Domeyko Dzieciom

Akcja Domeyko Dzieciom powstała z potrzeby serca młodych ludzi w 2004 roku. Jej celem jest pomoc chorym dzieciom.

foto: Pixabay

Wolontariusze dzielą się dobrem

Znają mnóstwo świetnych gier i zabaw. Można z nimi o wszystkim pogadać, albo wspólnie pomilczeć. Niosą nie tylko pomoc, ale i radość.

foto: Robert Sawicki, Facebook

Dariusz Niemiec biegnie z pomocą

Grupa biegaczy, którą Darek koordynuje w ramach akcji „Biegnę odczarować raka” powiększa się z każdym miesiącem, a swoim zasięgiem obejmuje całą Polskę!

foto: Fundacja PoCANCERowani

Katarzyna Miller w Cancer Clubie

W Cancer Clubie gościliśmy znaną psycholożkę, pisarkę i poetkę Katarzynę Miller. Audycja jest podsumowaniem tematów, jakie były poruszane w trakcie spotkania.

foto: Facebook

Monika Kowal, czyli euforia biegaczki

Monika Kowal jest miłośniczą biegania, autorką biegowego fan page’a „Euforia biegaczki”. Wspiera projekt „Biegnę odczarować raka” Fundacji PoCANCERowani.

foto: Fundacja Spełnionych Marzeń

Tomasz Osuch żyje żeby pomagać

Z prezesem Fundacji Spełnionych Marzeń, Tomaszem Osuchem rozmawiamy o wielkiej tęsknocie za synem i potrzebie powrotu na oddział onkologiczny w celu niesienia pomocy i radości chorym dzieciom i ich rodzicom.

foto: Fundacja Spełnionych Marzeń

Olivier Janiak pomaga bez rozgłosu

Posłuchajcie krótkiej rozmowy z Oliwierem Janiakiem na temat wsparcia i chęci pomocy innym. Co sądzi na temat sytuacji osób chorych w Polsce i ich rodzin?

foto: Fundacja Spełnionych Marzeń

Gra, uczy i pomaga – Izabela Kuna

Izabela Kuna jest popularną i niezwykle lubianą aktorką telewizyjną i teatralną, a także wykładowczynią w Akademii Teatralnej. Mimo wielu zajęć znajduje także czas na odwiedziny u pacjentów na oddziałach.

foto: Fundacja Spełnionych Marzeń

Szymon Majewski – tym razem na serio

Popularny prezenter swoją rozpoznawalność wykorzystuje udzielając się w wielu akcjach charytatywnych. Jego wizyta na oddziale to gwarantowany uśmiech na twarzach dzieciaków!