Ekipa

Ania Jurkowiecka – Kobieta wielu talentów, dla nas robi wywiady, montuje je, czyta nadesłane do radia książki, a potem o nich pisze. Swojego głosu użyczyła bohaterom „Drogi do marynarza” Kariny Kończewskiej i „Czasami wołam w niebo” Tamary Zwierzyńskiej – Matzke i Svena Matzke.

Ewa Styś – Nieodzowna podczas rozmów z ChojRAKami. Nikt tak jak ona nie rozumie emocji, które towarzyszą chorym w ich drodze do zdrowia. Na antenie czyta blog Marzeny Erm oraz przedstawia twórczość pacjentów i ich bliskich.

Marcin Kusiński – Bez niego nic by nie działało, bo dziewczyny nie lubią kabelków. Oprócz dbania o zaplecze techniczne montuje audycje.

Pomagają nam:

Zuzanna Podkowicz – Psycholog z którą spotykamy się regularnie w każdą pierwszą środę miesiąca rozmawiając o rzeczach ważnych nie tylko dla pacjentów, ale również dla ich bliskich.

Katarzyna Stankow – Nasz ekspert do spraw żywienia. Kasia jest doradcą żywieniowym, a wszystkie swoje pomysły sprawdziła w praktyce na oddziale onkologicznym, na którym jej córeczka walczyła z białaczką. Dlatego mamy pewność, że jej przepisy nie tylko są zdrowe, ale również możliwe do przygotowania w warunkach szpitalnych. Przekonajcie się sami słuchając jej audycji Zdrowolandia!

Agata Chmielewska – czarodziejka od zdrowych przysmaków! Kobieta wielu talentów, specjalistka od marketingu internetowego oraz autorka wielu apetycznych przepisów. Opowiada o nich w swojej audycji o tej samej nazwie, co jej blog kulinarny – Eksperymentalnie.com.