foto: Pixabayfoto: Pixabay

Konkurs „Historie rodzinne”

Rodzina to niezwykle żywy organizm, w którym codziennie zachodzi tysiące interakcji, a każda akcja wywołuje reakcję. Każda rodzina ma swoją historię, na którą składają się momenty trudne, ale też dobre i zabawne. To niezwykła siła. Chcemy, żebyście się nią podzielili z innymi!

Dlatego zapraszamy Was do wzięcia udziału w Konkursie „Historie rodzinne”. Zadanie jest niezwykle przyjemne! Wybierzcie swoją ulubioną historię lub anegdotę z życia Waszej rodziny i przedstawcie ją innym! Technika dowolna- możecie ją opisać, narysować, przestawić zdjęciem lub komiksem. Możecie też łączyć techniki 😉 Pracę zmieśćcie pod postem konkursowym na naszym fan page’u. Macie czas do końca czwartku 08/09/2017! Spośród nadesłanych prac wybierzemy 3 naszym zdaniem najciekawsze, a ich autorów nagrodzimy książkami Magdaleny Szelągowskiej „Damy radę,Mamo!”. To niezwykła opowieść o sile, jaką daje rodzina.

Uwaga! Osoby, które wygrały w naszych konkursach niech dadzą szansę innym! 🙂 Inne potrzebne informacje znajdziecie w REGULAMIN KONKURSU HISTORIE RODZINNE.

Posłuchajcie także naszej rozmowy z Magdaleną Szelągowską.