foto: Googlefoto: Google

Tętniące Życiem, uśmiechem i radością

Dawno nie mieliśmy okazji rozmawiać z osobami wprost przepełnionymi pozytywną energią. Ewa Styś spotkała się z założycielkami Fundacji „Tętniące Życiem”Agnieszką Sadowską-Janiec i  Barbarą Jarzyną. Nie mogły chyba nadać swojej organizacji bardziej stosownej nazwy.

W tej poruszającej rozmowie usłyszycie historię ich pięknej przyjaźni, która przyczyniła się do powstania fundacji. W 2014 r. u Agnieszki wykryto nowotwór piersi. To wtedy powstał pomysł założenia fundacji. Swoje działania kierują do osób potrzebujących i znajdujących się w trudnej sytuacji. Organizują wiele akcji i warsztatów dla kobiet w swoim regionie. Możecie o nich poczytać na ich profilu na Facebooku. To kobiety pełne pasji i serca dla tego co robią. Słychać to w każdym wypowiadanym przez nie zdaniu.


Fundacja „Tętniące Życiem” mieści się w Garwolinie i swoją opieką otacza głównie kobiety z tego rejonu. Powstała z myślą o kobietach, jej celem jest pomoc Paniom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej oraz wspieranie wszystkich kobiet w samorozwoju.